Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


ŻuławyWiślane.pl > Konkurs na logo obchodów 730-lecia Malborka

2015-10-13 Konkurs na logo obchodów 730-lecia Malborka

Urząd Miasta w Malborku zachęca wszystkich do wyboru logo firmującego jubileusz 730-lecia nadania praw miejskich.

Do 26 października 2015 roku trwa głosowanie na jeden z trzech projektów logo, które zostały podesłane i wybrane w ramach konkursu ogłoszonego w czerwcu 2015 roku.

"W mojej ocenie wszystkie nadesłane projekty były interesujące. Przyszłoroczny jubileusz jest naszym wspólnym świętem, dlatego prosimy mieszkańców o wyrażenie swojej opinii poprzez głosowanie. Komisji zależało, by logotyp nawiązywał do atrybutów miasta flagi, herbu, loga turystycznego i takie projekty wybraliśmy." - powiedział Marek Charzewski, burmistrz miasta Malbork.

Głosy można oddać za pomocą kuponów, które nabyć można w siedzibie jednostki Malbork Welcom Center przy ul. Kościuszki 54 lub w Urzędzie Miasta pl. Słowiański 5. Ponadto kupon można wydrukować z oficjlanej strony internetowej Malborka. Wypełniony już kupon należy wrzucić do specjalnie przygotowanych z tej okazji skrzynek, które znajdują się w obu budynkach.

Spośród wszystkich oddanych głosów wylosowane zostaną 3 osoby, które otrzymają zestawy gadżetów promocyjnych miasta.

Mieszkańcy dodatkowa mogą również jeszcze zgłosić swój pomysł na wydarzenie lub imprezę w ramach przyszłorocznych obchodów 730-lecia nadania praw miejskich.

ŻuławyWiślane.pl na serwisach społecznościowych: